Збитки майна

ТОВ «Незалежна експертна компанія» виконує роботи з оцінки заподіяних матеріальних збитків, а саме:

1) втрат, яких особа зазнала у зв’язку зі знищенням або пошкодженням речі, а також, витрат, які особа зробила або мусить зробити для відновлення свого порушеного права (реальні збитки);

2) доходів, які особа могла б одержати за звичайних обставин, якби її право не було порушене (упущена вигода).

Визначення матеріального збитку має велике значення для захисту Ваших прав в ситуаціях, коли належне Вам рухоме або нерухоме майно було навмисно чи ненавмисно пошкоджене. Також, оцінка розміру завданих збитків є важливою для встановлення об’єму ремонтних та відновлювальних робіт з урахуванням вартості необхідних матеріалів. Крім того, професійна експертиза має вагоме юридичне значення при розгляді справи про завдання матеріальної шкоди в суді та необхідна для вирішення можливих суперечок з Вашою страховою компанією щодо суми страхових виплат.

Згідно Закону України “Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні” визначення збитку або розміру відшкодування є одним із видів обов’язкової оцінки. Під оцінкою збитків ми маємо на увазі розрахунок грошового відшкодування, необхідного на відновлення майна, що було пошкодженні в результаті аварії, залиття, пожежі, стихійного лиха або незаконних дій третіх осіб.
Оцінка збитку, необхідна в таких випадках:
– знищення або пошкодження нерухомого або іншого майна в результаті стихійних лих, залиття або пожежі;
– відновлювального ремонту й нанесеного збитку при дорожньо-транспортних пригодах, що заподіяний власникам транспортних засобів;
– знищення або пошкодження застрахованого майна;
– визначення ринкової вартості будівельно-ремотних робіт, оздоблення;
– при конфіскації майна за постановою суду;
– вирішення майнових конфліктів в судовому порядку.
Наші експерти мають багатий досвід в оцінці матеріальних збитків різного характеру та володіють необхідними комплементарними знаннями та знаннями положень діючого законодавства України, що регламентує процес проведення, норми та правила оцінки.